Kolejna część bestsellerowej serii

8 września 2019

„Bracia Slater” autorstwa L. A. Casey to poruszająca książkowa seria opowiadająca o pięciu braciach, którzy skoczą dla siebie w ogień. Autorka jest bezpośrednia, często zachwycając czytelników ciętym językiem i błyskotliwością. To powieści pełne wielkich poświęceń, pełnej determinacji walki, gorących namiętności i licznych wzruszeń. „Damien” to piąty tom z tej serii. W powieści znajdziemy znane z poprzednich części postacie – tutaj dojrzalsze, bardziej wyrozumiale, ale wciąż nie pozbawione dawnych wad. Nie będzie to kolorowa i bajeczna historia, pojawia się tutaj sporo mrocznych wątków. Jednak charakterystyczny styl pisarki sprawia, że ciężko oderwać się od lektury.

Miłość czasem boli

Jednak czy uczucie naprawdę musi sprawiać nam ból? A może to tylko kwestia osoby, która jest obiektem naszych namiętności? Piąty tom serii „Bracia Slater” – „Damien” zadaje takie i inne podobne pytania. To poruszająca powieść opowiadająca historię pewnej namiętności, która wydawała się wieczna i nieśmiertelna. Jednak trudna przeszłość oraz okrutny los wystawił to gorące uczucie na ciężką próbę.

Tytułowy bohater jest świadom tego, że skrzywdził kobietę, którą kochał najmocniej pod słońcem. Teraz nie wie jak odzyskać jej zaufanie i  czy jest to w ogóle możliwe. Przecież fakt, że wrócił do Irlandii zadał ukochanej Alannah tylko jeszcze więcej bólu. Jednak nie pokazała tego po sobie. Alannah Ryder rzadko dzieliła się swoimi wewnętrznymi przeżyciami. Wolała cierpieć w milczeniu. Kiedy znalazła się w naprawdę złej sytuacji, na wylewne rozmowy miała jeszcze mniej ochoty. Teraz tylko żyje miłymi wspomnieniami najlepszych chwil swojego życia. Jej największym marzeniem zawsze była prawdziwa miłość, a ta okazała się jedynie wspomnieniem.

Czy ta dwójka wciąż ma szansę na szczęśliwą, wspólną i wolną od bólu przyszłość? Czy głębokie rany da się jakoś wyleczyć? Czy Damienowi uda się odzyskać Alannah? Czy ona mu wybaczy? A może dla tych dwojga nie ma już żadnego ratunku…

Słowem o autorce

Książki L. A. Casey nie raz trafiały na listy bestsellerów „USA Today” czy „The New York Timesa”. Pisarka pochodzi z Irlandii. Prywatnie jest mamą wspaniałej córeczki. Autorka chętnie korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych, uwielbia mieć kontakt ze swoimi czytelnikami na Facebooku. Pierwsze kroki w literackiej karierze L. A. Casey stawiała niepewnie, ze sporą trudnością. Jednak dzięki determinacji udało jej się wydać pierwszą powieść. Teraz możemy cieszyć się bestsellerową książkową serią pt. „Bracia Slater”, z której L. A. Casey jest aktualnie najbardziej znana.

 

Tagi
Kategoria Książki #nowości